KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 15816028
nr 1581 6028
Carborundumetsning
R C Gorman. Signerad, numrerad 25/150, daterad 1987 cm, yttermått inklusive ram: : 62x72 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:09:37
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr